"Enter"a basıp içeriğe geçin

Windows Live Movie Maker 2012 Offline Installer indir

Windows Live Movie Maker 2012 Offline Installer

Windows movie maker ile fotoğraflarınızı ve videolarınızı düzenleyebilir, resimlerinizden videolar oluşturabilir, videolarınızı düzenleyebilirsiniz. Windows movie maker microsoft tarafından yayımlanmış tamamen ücretsiz bir yazılımdır. Aşağıdaki linkten windows movie maker ı download ederek bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. İndireceğiniz programı aşağıdaki windows sürümlerinde kullanabilirsiniz:

– Windows 7
– Windows 8
– Windows 8.1
– Windows 10

Setup dosyasını indirme :
Microsoft , 10 ocak 2017 tarihinden itibaren movie maker hizmetini sonlandırmış ve indirme linkini kaldırmıştır. Microsoft un bu konudaki açıklamasına bu linkten ulaşabilirsiniz :
https://support.microsoft.com/tr-tr/help/13785/essentials-2012-release-notes
Alttaki linkte,Microsoft movie maker hizmetini sonlandırmadan önce yandex disk e kaydedilmiş setup dosyasını bulabilirsiniz. Dosyayı indirmek isterseniz, indirdikten  sonra mutlaka virüs taramasından geçirmenizi tavsiye ediyorum, aksi halde hiçbir sorumluluk kabul etmiyoruz.

Windows movie maker indirme linki ( yandex disk ) :
Download Linki

zip dosyanın şifresi : 25kr.com

Programın bilgisayarınıza kurulumu :
1 – Windows movie maker ı yukarıdaki linke tıklayarak  indirdikten sonra çalıştırın, ” Yüklemek istediğiniz programları seçin ” e tıklayarak devam edin.

2 – Fotoğraf galerisi ve movie maker seçili kalsın, diğer programlardaki tıkı kaldırın ve yükle ye tıklayın. Bu şekilde bilgisayarımıza sadece windows movie maker ı kurmuş olacağız.

3 – Windows temel parçalar yükleniyor ekranı çıktığında yüklemenin bitmesini bekleyin

4 – ” Bitti ! windows temel parçalar yüklendi, Temel parçaları başlatmak için kapat a tıklayın ” mesajı geldiğinde yükleme işleminiz tamamlanmıştır. Kapata tıklayarak windows movie maker ı kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 Yorum

  1. Şebnem
    Şebnem 24 Nisan 2017

    Uzun zamandır güvenilir, temiz bir movie maker indirme linkini arıyordum. Teşekkür ederim emeğinize sağlık. Keşke microsoft, movie maker hizmetini ve güncelleştirmelerini sonlandırmamış olsaydı. Bu işle uğraşan birçok profesyonel tanıdığım movie maker kullanıyor. Youtube da yayınlanan çoğu video da movie makerla düzenlenmiş. Belkide youtube un sahibi google a , sırf gıcıklık olsun diye microsoft bitirdi movie maker ı. 🙂

  2. Tarkan
    Tarkan 12 Mayıs 2017

    Tamda bunu arıyordum, teşekürler.

Bu yazı yorumlara kapalı.