"Enter"a basıp içeriğe geçin

Orjinal lisanslı bedava program ve bedava oyun indir

ORJINAL LİSANSLI BEDAVA OYUN VE BEDAVA PROGRAM

Evet yanlış okumadınız, hergün orjinal lisansıyla birlikte, yüzlerce dolar değerine varabilen programları bilgisayarınıza indirebilir ve yasal olarak kullanabilirsiniz.

Yasal ve lisanslı program kullanımı bilgi güvenliği açısından önemlidir. Yahoo nun desteklediği kampanya ile hergün bir program ve oyun lisanslı olarak bedava veriliyor. Genelde bedava lisans sınırsız süreli kullanım için oluyor.  Android ve Iphone için de parayla satılan fakat kısa süreliğine bedava verilen oyun ve programlarda ücretsiz paylaşıma dahildir. Aşağıdaki linklerden lisanslı programınızı ve oyununuzu alabilirsiniz. Sürekli takip ederseniz belki birgün istediğiniz yazılım yada oyunu bedava ve orjinal lisanslı olarak bulabilirsiniz.

Programlar sadece bir gün boyunca bedava oluyor.Sürenin bitmesine ne kadar kaldığı linke tıkladığınızda size gösteriliyor. Programı ya da oyunu indirdikten sonra süre bitmeden, içinde gelen txt dosyasında belirtilen isim ve kayıt kodu ile kurmanız gerekiyor. Süre bittikten sonra kurmak isterseniz lisans işlemini yapamıyorsunuz. Bu sebeple program ya da oyunu indirdikten hemen sonra , indirme dosyasının içinde gelen lisans kodu ve lisans ismi ile kurmalısınız.

Genel olarak Türkiye saatiyle, sabah 10 ya da 11 gibi önceki gün yayınlanan program ve oyunun yükleme süresi bitiyor ve 24 saat içinde bedava yükleyebileceğiniz yeni oyun ve program linkleri ekleniyor.

Orjinal lisanslı, Windows, MAC için bedava program indirme linki:
http://tr.giveawayoftheday.com/

Orjinal lisanslı windows, Mac, Android, Iphone için bedava oyun indirme linki:
http://game.giveawayoftheday.com/